Dołącz do nas na      

Układanka Rury TUBATION Konstrukcje

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Zabawa polega na konstruowaniu przeróżnych wygibasów z kawałków rur, które można połączyć w przeróżny sposób.

Duży przedział wiekowy jest dodatkowym plusem, gdyż zabawka posłuży na dłużej. Na pudełku jest od 3 do 8 lat. Ja natomiast dałam ten zestaw dwulatkowi i też świetnie sobie poradził z tą zabawką.
Wykonanie jest, jak wszystko, co do tej pory z tej firmy, mieliśmy bez zarzutu. Grube tworzywo, mocne i bezpieczne. Łatwo się składa, ale też i rozmontowuje, to ważne, gdyż dzieci w innych zabawkach czasem mają z tym problem.
Prosta zabawka, a jakże pobudzająca wodze fantazji, można się nią bawić na różne sposoby; może np. służyć, jako element innej zabawy, można się nią bawić w wannie i obserwować, w jaki sposób woda wydostaje się z otworów. Moje dzieci odkryły też inne zastosowanie tej zabawki; przykładają ją do wydobywającej się pary z nawilżacza i obserwują, w jaki sposób wydobywa się para za każdym razem, gdy zmienią ułożenie swojej konstrukcji para wydobywa się inaczej. Z rur można także zrobić instrument. Udało się nam zrobić coś na kształt trąbi i saksofonu.
Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, koordynację wzrokowo-ruchową, pomaga w ćwiczeniu motoryki, pobudza ciekawość i fantazję.

Grupa wiekowa: 
Cena: 
56.00 zł
Cena - uwagi: 
w 2012 r. w sklepie internetowym
Sprawdź aktualne ceny: 
Marka: 
Typ zabawki: 
4175
Kategorie: 
Tagi: 
Ocena redakcji: 
5