Dołącz do nas na      

Poznaję Świat z Czu Czu - Kwadrat

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Zabawka składa się z trzech części: puzzli i dwóch książeczek; jedna z nalepkami, druga do rysowania. Puzzle to kwadratowe, duże elementy, do których wkłada się wielkie kwadraty, tak, aby pasowały obrazki.

 Zabawkę otrzymał mój dwuletni synek i od razu najbardziej zaciekawiły go puzzle. Chyba z dwie godziny sprawdzał przeróżne kombinacje ułożenia puzzli, wkładał i wyjmował, miał przy tym sporą radochę. Dopiero po kilku dniach zainteresował się książeczką z nalepkami, te poprzyklejał z małą pomocą mamy. Natomiast książkę z kolorowanką rozwiązywał ze starszą siostrą, pomagała mu rysować po śladzie, jednak były to, jak na razie bazgroły, ale od czegoś trzeba zacząć
Puzzle są wykonane z mocnego kartonu, także myślę, że do wieku, do którego są przeznaczone wytrzymają. Zabawka jest przeznaczona od urodzenia, ale zdecydowanie zalecam kupić ją ok. 3 r.ż.
Bardzo dobra zabawka, rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokowo – ruchową, można też przy niej rozwijać mowę, mówiąc głośno, co znajduje się na puzzlach a starszemu dziecku zadawać pytanie np., Do czego służy walizka? itp. Rozwija umiejętność logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację uwagi. 

Grupa wiekowa: 
Cena: 
35.00 zł
Cena - uwagi: 
w 2012 r.
Sprawdź aktualne ceny: 
Kategorie: 
Ocena redakcji: 
4