Dołącz do nas na      

Muzyczny Warsztat

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Warsztat z różnymi atrakcjami, mamy tutaj szlifierkę wydającą dźwięki i z interesującym efektem wizualnym, piłkę po wrzuceniu, której uruchamia się wesoła muzyczka, narzędzia do manipulacji: śrubokręt, młotek i klucz francuski. Poza tym jest piła, sorter. Przesuwając miarkę uruchamia się wesołe melodie. Wszystko wydaje realistyczne i atrakcyjne dźwięki.

Zabawka jest solidnie wykonana z grubego tworzywa. Tą zabawką mój dwuletni synek jest po prostu zachwycony.  Potrafi się nią bawić nawet dwie godziny i nawet nie płacze, kiedy zostawiam go pod opieką innej osoby.  Przenosi tą zabawkę z pokoju do pokoju. Sorter początkowo powodował trochę stresu a klucz francuski również nie był taki prosty w obsłudze. Dużo frajdy sprawia mu szlifierka i piła, kołki i przyciski, pod którymi ukryta jest muzyczka są testowane również palcami. Różnorodność opcji sprawia, że na pewno prędko się nie znudzi.
Mały minus za brak rączki oraz to, że narzędzia, które się wiesza łatwo spadają, szczególnie przy przenoszeniu.
Zabawka rozwija spostrzegawczość, uczy dopasowywania przedmiotów, rozwija wyobraźnię,   sprawność manualną, motorykę, zaznajamia z przedmiotami z otoczenia szczególnie interesującymi dla chłopców.

Grupa wiekowa: 
Wymiary: 
wysokość: 28 cm szerokość: 29 cm głębokość: 15 cm
Zużycie: 
Baterie 3 x AA u nas starcza na 3 mieś
Cena: 
85.00 zł
Cena - uwagi: 
2012 w sklepie internetowym
Sprawdź aktualne ceny: 
Marka: 
Typ zabawki: 
41103
Kategorie: 
Tagi: 
Ocena redakcji: 
4