Dołącz do nas na      

Lalka Magiczne Karmienie - Baby-Born

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Lalka przypominająca niemowlaka, którą się karmi, zmienia pieluszkę albo sadza na nocnik, jedna z niewielu na rynku, potrafiąca płakać, prawdziwymi łzami płynącymi ze szklanych oczu.

Lalka jest bardzo porządnie wykonana  z grubego solidnego tworzywa, poza tym należy zauważyć, że jest dosyć ciężka. W zestawie otrzymuje się nocnik, jedną pieluszkę, talerzyk z łyżką oraz kleik (starcza na jeden raz), lód, smoczek, kombinezon przeciwdeszczowy oraz gumowce.
Moja córeczka wybrała sobie tę lalę na swoje piąte urodziny. Od razu się nią zachwyciła i pokochała. Bardzo lubi ją przebierać, karmić i kąpać się z nią, gdyż w lali nie ma baterii i można ją wsadzić do wody. To może być plus, gdyż większość lal ma baterie i nie da się z nimi kąpać, ale jeśli ktoś oczekuje, że lala będzie wydawać z siebie dźwięki,  to się zawiedzie. Lala ma natomiast inne ciekawe opcje. Po napojeniu jej wodą i odpowiednim ułożeniu na nocniku autentycznie sika, robi również inne rzeczy, ale trzeba ją nakarmić wcześniej specjalną kaszką : -) Zaznaczam, że kaszka dołączona do zestawu starcza na jedno karmienie, a potem trzeba lalę czyścić, żeby przewody się w środku nie zalepiły. Widziałam taką kaszkę w przecenie za kilka złotych, ale to moim zdaniem przesada, żeby kupować jedzenie dla lali. Jest też smoczek z magnesem po włożeniu, którego zamykają się oczy. Jeśli lala była wcześniej pojona, to po naciśnięciu nadgarstków z jej oczu wypłyną łzy. Jest jeszcze ponoć opcja z różowieniem policzków przy pocieraniu zimnym  lodem. Tego efektu niestety nie udało się nam uzyskać, ale jeszcze poeksperymentujemy. To jest ulubiona lala moje córci z wszystkich tzw. bobasów i wcale nie za te wszystkie funkcje, ale po prostu za słodki wygląd przypominający niemowlę. Wyzwala skłonności opiekuńcze, poczucie odpowiedzialności za drugą osobę.

Grupa wiekowa: 
Zużycie: 
Brak baterii :-) Kaszki po kilkanaście zł, ale można się bez nich obejść
Cena: 
133.00 zł
Cena - uwagi: 
w sklepie internetowym (w 2012r.)
Kategorie: 
Tagi: 
Ocena redakcji: 
4