Dołącz do nas na      

Interaktywna Kostka Wielofunkcyjna

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Wspaniała, kolorowa kostka edukacyjna. Na każdej ścianie tej kostki znajdują się inne atrakcje oraz zadania. I tak mamy tutaj fajnie terkoczący zegar, telefon ze słuchawką, cztero dźwiękowe pianino pod każdym klawiszem ukryte jest inne zwierzę, obracające się koła zębate ze zwierzątkami, książeczka z ruchomymi stronami i smutno, wesołymi buźkami, labirynt z kulkami.

Zabawkę kupiłam w 2007 roku w Auchan i do dzisiaj jest ona prawdziwym hitem, gdyż teraz już drugie dziecko się nią bawi. Warto ją kupić już od szóstego miesiąca, kiedy mój synek jeszcze nie chodził siadał sobie na dywanie albo w ogródku na kocu z tą zabawką i potrafił się nią bawić nawet czterdzieści minut. Zabawka jest dobrze wykonana. Posiada uchwyt do przenoszenia. Jedyne co się popsuło to ułamały się sprężynki w otworze na baterie, ale to dało się naprawić i zabawka dalej hula. Jest tutaj kilka melodyjek, które dziecko z zapałem włącza i dla niektórych dorosłych mogą one na dłuższą metę być denerwujące. Jest wyłącznik, póki dziecko się nie zorientuje można z niego korzystać. Ja akurat mam dużą cierpliwość do tego typu dźwięków, wiec toleruję. Zabawka rozwijająca, przykuwająca uwagę, jedna z najlepszych jakie kupiłam i to za niską cenę, choć teraz widzę, że ten model dorównuje już cenom innym markowym z większą ilością opcji.

Grupa wiekowa: 
Wymiary: 
18cm / 18cm /18cm
Zużycie: 
2x1,5V R6 u nas starcza na od 4 do 6 mieś.
Cena: 
39.00 zł
Cena - uwagi: 
(2007r.) Auchan
Sprawdź aktualne ceny: 

<a href="http://www.ceneo.pl/1792368#cid=271&amp;pid=114" target="_blank">Zobacz cenę Interaktywnej Kostki Wielofunkcyjnej - Simba</a>

Marka: 
Typ zabawki: 
4011126
Kategorie: 
Tagi: 
Ocena redakcji: 
5