Dołącz do nas na      

Garnuszek Klocuszek

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Wesoły sorter w formie garnuszka, pięć otworów i klocków do umieszczania ich w środku: trójkąt, koło, kwadrat, gwiazdka i serce, na których umieszczone są cyfry. Garnuszek odzywa się za każdym razem, jak dziecku uda się prawidłowo umieścić dany kształt w otworze. Wymienia kształt, bądź cyfrę znajdującą się na klocku. Dodatkowo można te opcje włączyć w języku angielskim. Kilka miłych słów ukrytych jest po naciśnięciu czerwonego nosa oraz pod pokrywką.

Zabawką zarówna pierwsze, jak i drugie moje dziecko zaczęło się w pełni bawić tzn. wrzucać klocki do sortera w wieku ok 18 mieś, wcześniej interesowały się tylko jego nosem. Natomiast kilkulatkom służy  w różnych innych celach do zabawy. Ogólnie dosyć fajna zabawka, która jednak u moich dzieci  nie zrobiła wielkiej furory.  Mało interesowały się tym garnuszkiem.
Zabawkę otrzymaliśmy już po innym dziecku i w sumie ma ona ok dziesięciu lat. Jak na tyle lat to jedynie w środku w jednym otworze wcisnął się bolec  i garnuszek się w tym miejscu nie odzywa, gdy się wrzuca klocek do tego otworu. Jak na troje dzieci,  to świetny wynik. To jest naprawdę solidnie wykonana zabawka, z którą nikt się delikatnie nie obchodził. Nie raz były rzuty na twardą podłogę. Na pochwałę zasługuje fakt, że na spodzie znajduje się regulacja głośności, dopóki dziecko jest małe można włączyć cichszą opcję, mój synek wieku kilkunastu miesięcy sam przełączał wszystkie opcje i ściszanie na nic się już zdawało. Jednak  muszę przyznać, że dźwięki wydawane przez ten garnuszek, jak i wszystkie zabawki  z Fisher Price, jakie opisuję w  tym blogu są bardzo miłe dla ucha. 
Sorter rozwija myślenie: uczy rozróżniania kształtów, wspomaga koordynacje wzrokowo-ruchową, sprawność manualną.

Grupa wiekowa: 
Zużycie: 
Baterie 3 x AA Baterie starczają na bardzo długo.
Cena: 
65.00 zł
Marka: 
Typ zabawki: 
K0428
Kategorie: 
Ocena redakcji: 
4