Dołącz do nas na      

Domek dla zwierząt

Oceń zabawkę: 
Oceń produkt.
Kolorowy domek sorter, do którego wrzuca się figurki zwierząt przez otwory w dachu dopasowane kształtem a potem otwiera się drzwi kluczami. Każdy klucz pasuje tylko do jednego zamku.

Dziecko dopasowuje kształt i kolor i wrzuca zwierzątko do swojego domku. I tak mamy tutaj zająca, misia, pandę, małpkę i lwa. W każdym pokoju znajduje się piękny obrazek jego mieszkańca.

Zabawka kupiona już pięć lat temu.  Córka już wieku ok półtora roku do czterech lat intensywnie się nią bawiła. Zabawka jest bardzo wytrzymała i porządnie wykonana, gdyż pomimo intensywności zabaw i upływu lat jest praktycznie w stanie bardzo dobrym.  Małym mankamentem jest to, że do okrągłego otworu pasują również inne figurki. Trzeba również pilnować pęku kluczy, pamiętam, że córcia próbowała nim otwierać również prawdziwe zamki.
Moje dzieci uwielbiały tę zabawkę a najbardziej element otwierania drzwi, sorter jest  tylko dodatkiem i praktycznie dla nich mogłoby go nie być, bo i tak cała frajda polega na dopasowywaniu, otwieraniu i zamykaniu. Mój synek ma teraz dwa lata i jest  zafascynowany tą zabawką. Potrafi siedzieć  nawet czterdzieści minut i manipulować przy tych drzwiczkach. Zdecydowanie jedna z najlepszych zabawek, jakimi bawiły się moje dzieci. Ostatnio nie widziałam w sprzedaży tej zabawki, a szkoda, bo był to naprawdę udany zakup. Zabawka idealna, gdy dziecko interesuje się  kluczami, zamkami itp.

Zabawka  rozwija myślenie: uczy rozróżniania kształtów, wspomaga koordynacje wzrokowo-ruchową, sprawność manualną tzw. małą motorykę,   zajmuje czas.

 

Grupa wiekowa: 
Cena: 
50.00 zł
Cena - uwagi: 
w( 2007 r) w Smyku
Marka: 
Kategorie: 
Ocena redakcji: 
5